Шеф Манчев наруши мълчанието след края на „Кошмари в кухнята“
Шеф Иван Манчев отправи емоционално послание към зрителите след края на поредния сезон на „Кошмари в кухнята“. Макар финалният епизод да беше излъчен преди време, популярният кулинар реши сега да направи своята равносметка за изминалите месеци и да благодари на всички, които са били част от телевизионното приключение. В публикация в социалните мрежи Манчев призна, че всеки сезон оставя след себе си не само десетки истории, но и много човешки съдби. „Още един сезон на „Кошмари в кухнята“ остана зад гърба ни и искам да ви благодаря от сърце, че…
Прочети още