Красен Кралев с разтърсващи признания за борбата си с COVID-19
Министърът на младежта и спорта Красен Кралев сподели с пост в социалните медии, колко трудно е било да се справи с лечението от COVID-19. „Скъпи приятели, на 23 август бях диагностициран с COVID-19. Само три дни по-късно здравословното ми състояние се влоши и бях приет в УМБАЛ “Света Марина” във Варна – с диагноза двустранна пневмония и остра дихателна недостатъчност. През последните 12 дни бях в Интензивното-респираторно отделение на Клиника по пневмология и фтизиатрия на болницата. Лекарите положиха огромни усилия да се справят със заболяването ми и успяха. От днес…
Прочети още