Риалити 

Нурджан с неочаквани признания след „Ергенът“: Благодарна съм, че напуснах!

Риалити героинята от „Ергенът“ Нурджан направи любопитен коментар в социалните мрежи, който мнозина приеха като намек за отношенията между двойките след края на романтичното риалити. Красавицата публикува стори в Инстаграм профила си, в което написа: „Като гледам как се развиха двойките в „Ергенът“, съм изключително благодарна за точния момент, в който напуснах предаването.“ С думите си Нурджан очаквано ясно даде да се разбере, че не съжалява за решението си да си тръгне от формата. Публикацията й идва на фона на множеството коментари и слухове около отношенията между участниците след края…

Прочети още
Риалити 

Страшна скука! Ергенът Марин заспа на романтична среща

Не само зрителите умират от скука, докато гледат „Ергенът“. Изключение не правят и участниците, като един от ергените дори задряма на уж романтичната си среща с Нурджан, която се проточи значително. Едночасовият пикник на пейка трябваше да бъде диалог между Марин и момата, но постепенно се превърна в едно безкрайно каканижене на лични теми и позиции от нейна страна. Тя досега изкара една идеална почивка в Шри Ланка, защото въобще не се показваше пред камерите и някои от зрителите дори не разбраха, че все още е в имението на любовта,…

Прочети още

Харесайте ни във Facebook