Нурджан с неочаквани признания след „Ергенът“: Благодарна съм, че напуснах!
Риалити героинята от „Ергенът“ Нурджан направи любопитен коментар в социалните мрежи, който мнозина приеха като намек за отношенията между двойките след края на романтичното риалити. Красавицата публикува стори в Инстаграм профила си, в което написа: „Като гледам как се развиха двойките в „Ергенът“, съм изключително благодарна за точния момент, в който напуснах предаването.“ С думите си Нурджан очаквано ясно даде да се разбере, че не съжалява за решението си да си тръгне от формата. Публикацията й идва на фона на множеството коментари и слухове около отношенията между участниците след края…
Прочети още