Риалити 

Скръбна вест! Почина звездата от „България търси талант“ Стоян Йорданов

На 33-годишна възраст почина Стоян Йорданов, самоук певец, известен с участието си в осмия сезон на шоуто „България търси талант“ през 2022 г.

Стоян започва да се занимава с музика още на 15 години и бързо печели сърцата на публиката със своята искреност и необикновен глас. В шоуто той никак не впечатли журито, състоящо се от Тодор Кантарджиев, Катерина Евро, Евелин Костова и Николаос Цитиридис, но все пак получи „Златен бутон“от Сашо Кадиев, което му отваря вратата към национална известност.

„Почина нашият Стоян Йорданов от село Безмер…😔

Човекът с невероятния глас, който ни накара да се усмихнем и да се гордеем с нашето село.

От „България търси талант“ до всички сцени, на които пя с душа – винаги беше истински, силен и усмихнат.

Почивай в мир, Чибо! Село Безмер никога няма да те забрави“, пише Златин Иванов.

„Човекът с невероятния глас, който ни накара да се усмихнем и да се гордеем…“ – споделят негови близки от село ямболското село Безмер.

Стоян бе известен с това, че пееше с душа, използвайки единствено микрофон и музика от телефона си, докосвайки сърцата на хората.

Източник: blitz.bg

Facebook коментари
(Visited 18 times, 18 visits today)

Related posts

Харесайте ни във Facebook