След раздялата с Орлин: Натали от „Ергенът“ показа новия мъж до себе си СНИМКА
Финалистката от риалити формата „Ергенът: Любов в рая“ Натали загатна за нова романтична връзка в живота си, след като публикува кадри с фитнес треньора Велислав Ангелов броени месеци след раздялата с предишния си партньор Орлин. Двамата герои от телевизионното шоу сложиха официално край на отношенията си през март, като запазиха добри чувства и уважение един към друг. Новата светска клюка бързо набра популярност в интернет пространството. Пътят на Натали и Орлин след предаването остава хубав спомен за тях, като всеки от тях се е насочил към лични цели и нови…
Прочети още