Натали от „Ергенът“ бързо забрави Орлин, показа новия си мъж
Натали Стойчева окончателно затвори страницата „Орлин“ месеци след емоционалния финал на „Ергенът“ и официално показа, че в живота ѝ има нова любов. Красавицата от романтичното риалити шоу, която спечели симпатиите на зрителите със своята искреност, за първи път сподели кадри с мъжа до себе си, информира Plovdiv24.bg. Снимките се появиха в социалните мрежи и моментално взривиха пространството, привличайки десетки коментари от изненадани последователи. Кой е мистериозният мъж? На споделените кадри Натали и нейният нов избраник позират в гореща прегръдка край морския бряг. Широките усмивки и очевидната близост помежду им ясно…
Прочети още