Победителят в последния сезон на „Биг Брадър“ Давид разкри какво направи с парите от наградата
Победителят в последния сезон на „Биг Брадър“ Давид разкри какво се случва с паричната награда от риалити формата и дали вече е похарчил спечелените средства. По време на гостуването си в предаването „На кафе“ Давид призна, че не само не е профукал парите от шоуто, но дори е успял да увеличи капитала си. „Още не съм изхарчил парите от „Биг Брадър“. Изкарах и още малко, които ще инвестирам в пекарната ми“, сподели той. Голямата мечта на победителя е още тази година да отвори собствена пекарна – проект, върху който работи…
Прочети още