Безпрецедентно в „Ергенът“: След разтърсваща церемония няколко момичета останаха без рози
След един изключително емоционален и драматичен епизод на „Ергенът“ за една от дамите – Валерия, без роза останаха няколко момичета. За тях обаче участието не приключва, а просто Алек прекрати раздаването на розите под предлог, че иска да си изясни цялата картина. „Накрая сме на един изключително противоречив ден. Не съм готов да взимам решения без да имам пълната картина.“, заяви той. Така останаха няколко цветя, които да очакват своите притежателки. Момичетата бяха много изненадани и не можаха да преценят какво да правят, но останаха на местата си. В този…
Прочети още