Риалити 

Любовни триъгълници се заформиха в „Диви и красиви“

Първите любовни триъгълници вече са факт в риалитито „Диви и красиви“, като напрежението между участниците нараства с всяка следваща игра.

Дамите премериха сили в надпревара, в която трябваше да дърпат въже от двете страни на басейн – загубилата пада във водата, а победителката продължава напред. Наградата за крайната победителка бе среща с кавалера, когото е избрала.

При мъжете правилата бяха същите, но арената беше нестабилна платформа насред морето. Един от първите сблъсъци – между Марсел и Радо – разкри, че и двамата се интересуват от едно и също момиче. В крайна сметка Стоян надви Марсел и се класира напред.

Любовен триъгълник се заформи и сред дамите, след като Ренета победи Ивелина, като и двете показаха симпатии към един и същ участник. В последната битка обаче Сузана надви Ренета и спечели възможността за среща.

Още от началото на формата емоциите и интригите се нажежават, а сблъсъците между сърцата тепърва предстоят.

Източник: blitz.bg

 

Facebook коментари
(Visited 9 times, 9 visits today)

Related posts

Харесайте ни във Facebook