Марин грохна след „Ергенът“, призна: Малко съжалявам за участието си
„Ергенът“ Ергенът Марин се оказа едно от най-коментираните лица в сезона, но и едно от най-противоречивите. Ако в началото зрителите го възприемаха като уверен и категоричен мъж, то след края на формата и последвалите му интервюта образът му рязко се пропука. Самият той вече признава, че преживяването е било далеч по-тежко, отколкото изглежда през телевизионния екран. „Много съм изморен. Първо се изморих физически, а сега и психически, три месеца, докато го гледах. Като стоиш и гледаш отстрани, изглежда доста по-лесно… Но не знаеш, че е толкова трудно“, признава Марин. По…
Прочети още