Кали се оправда за скандала с Глория
След като в навечерието на Великден Глория даде да се разбере, че е обидена от незаслуженото отношение към нея от страна на Тото и Кали, които коментираха в онлайн подкаст кариерата и песните на примата на фолка, сега Кали направи опит да обясни какво точно е имала предвид, изказвайки се по адрес на русчуклийката. Ето какво написа изпълнителката на „Нашата система“: По повод неспиращите коментари от ваша страна и нападките ви към мен се чувствам длъжна да направя следното уточнение: 1. Не съм казвала, че Глория няма хитове; 2. Ако…
Прочети още