Клюки от България 

Истински кошмар за Веско Маринов: Оплака се от силна болка и…

Веско Маринов преживял истински кошмар след злополучна стоматологична намеса в Германия. Певецът, който години наред радва публиката си с емблематични хитове като „Лятна жълта рокля“ и „Горчиво вино“, сподели за тежка болка, причинена от грешка на зъболекар.

„Един тамошен лекар – д-р Петрас, ми извади здрав зъб. Но без да направи панорамна снимка. Синусите ми се напълниха с гной, бях на косъм от менингит“, разказа Маринов.

Състоянието му се влошило дотолкова, че се наложила лицево-челюстна операция във Военномедицинска академия. „Положението беше много зле, но лекарите във ВМА ме спасиха. Направиха ми операция и ме изправиха на крака“, споделя благодарно изпълнителят.

Парадоксално, точно докато се възстановявал в болницата, съдбата му поднесла нов удар – откраднали му колата. „Ладата беше собственост на брат ми. Купил я за 9100 лева, а ми я продаде за 14 000!“, шегува се Маринов, въпреки горчивия спомен.

Но не това е единственото изпитание, през което е преминал певецът, пише „Стандарт“.

Преди години той претърпял тежка катастрофа край Севлиево, малко след раждането на дъщеря си. „Счупих ребра, лежах по болници. Можеше да има фатален край“, признава Маринов.

След инцидента той напълно променил навиците си на пътя.

„Преди карах без почивка от концерт на концерт. Веднъж се прибирах от Смолян за Кърджали, после за Хасково и Разлог, и без да усетя – бях в София. Буквално заспал зад волана!“, спомня си певецът.

Оттогава не прави компромис със съня: „Като се изморя, спирам, спускам седалката и заспивам. Даже ми се е случвало да спя на Околовръстното, до Телевизионната кула.“

Днес, въпреки преживените болки, катастрофи и кражби, Веселин Маринов остава верен на оптимизма си и продължава да се шегува с живота. „Всичко минава, важното е да останеш прав и да пееш“, казва с усмивка звездата.

Източник: blitz.bg

Facebook коментари
(Visited 3 times, 3 visits today)

Related posts

Харесайте ни във Facebook